do rámu

brašna Apidura Expedition frame pack TALL (5l)

2 690 Kč

Nepromokavá rámová brašna - odolný materiál, který není sešitý, ale svařován. Díky bezešvé technologii je brašna 100% nepromokavá. Velikost a tvar brašny jsou dimenzovány tak, aby pasovaly do rámů růz..

brašna Apidura Racing frame pack (4l)

2 890 Kč

Rámová brašna Racing Frame Pack je navržena s ohledem na potřeby závodníků na dlouhých tratích. Díky své poloze uvnitř rámového trojúhelníku blízko těžišti kola a upnutí na více bodech je brašna ideál..

brašna Apidura Racing top tube pack (0,7l)

1 390 Kč

Racing Top Tube Pack je ultralehká nepromokavá brašna brašna navržená speciálně pro závodní použití na ultramaratonských tratích. Magnetické zapínání flip-top zajistí snadný a rýchlý přístup ke všemu ..

Skladem

brašna do rámu AUTHOR A-R 213 X9~bílá

375 Kč

Brašna do rámu Author A-R213 X9 je univerzální rámová brašna s 1 hlavní kapsou a 1 síťovanou kapsou. Navržena s důrazem na dlouhou životnost a spokojené používání. Jednoduché a pevné uchycení suchým ..

bílá

brašna do rámu AUTHOR A-R 244~černá

299 Kč

Brašna do rámu Author A-R244 je universální brašna s 1 hlavní kapsou a 1 plochou kapsou. Navržena s důrazem na dlouhou životnost a spokojené používání.Jednoduché a pevné uchycení suchým zipem. Samost..

černá
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)